Başkanın Mesajı

Halıcılık sektöründe bir marka olmak için çok çalışmalıyız, çok çaba göstermeliyiz. Bunu gerçekleştirebilmek için çalışkan, yetkin, yetenekli ve ilkeli olmamız gerekiyor. Atlantik Halı’yı devraldığımız günden bu yana, hep bu prensipler ışığında çalışmaya gayret ettik.

Küreselleşen, gitgide küçülen bir dünyada ilk günkü heyecanımızı yitirmeden aynı hevesle işlerimize sarılıp katma değerli ürünler yaratmamız gerekiyor. Günümüzde katma değeri olmayan, yenilikçi olmayan ürünler yenilmeye mahkumdur.

Büyük başarılar her gün aynı titizlikle ve büyük bir özveriyle çalışmayı gerektirir. Girişimcilik, teknolojiden yararlanma, uzmanlaşma bu konularda bizim en büyük yardımcılarımızdır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılamak, bayilerimizin mutluluğunu ve çalışanlarımızın verimliliğini artırmak en büyük amacımızdır.

Hedefimiz Atlantik Halı’yı bir dünya markası haline getirmek ve yenilikçi bakış açımızla büyüyerek gelişmek, gelişerek büyümektir.

Ahmet Kaplan


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea3) in Unknown on line 0